Showbyznys

12. července 2022 14:20

redakce Prima Lajk

Quentin Tarantino přiznal, jaký dětský seriál má nejradši. Jeho odpověď vás šokuje

Kontroverzní filmový režisér překvapil svým vkusem.

Quentin Tarantino (59) překvapil své fanoušky přiznáním o tom, že se svým dvouletým synem Leem rád sleduje pohádkový sériál Prasátko Peppa. Hlavní hrdinkou je zde kreslené prasátko jménem Peppa. Britský kreslený seriál vykresluje její život a každodenní příběhy, a to už od roku 2004. Pohádka si rychle získala popularitu po celém světě a později se její hlavní hrdinové začali objevovat v knihách či dokonce videohrách.

Podle Američana Tarantina jde o skvělý počin, díky kterému se kus anglické kinematografie rozšířil do celého světa. „Ve skutečnosti mám Prasátko Peppu rád. Sleduju to hodně. A řeknu to – Prasátko Peppa je podle mě největší britský import tohoto desetiletí,“ nechal se slyšet režisér, kterému se na začátku července narodilo druhé dítě. Dceru mu porodila manželka Daniella.

Tarantino má na svědomí kultovní snímky jako například Pulp Fiction, Kill Bill, Nespoutaný Django nebo třeba Tenkrát v Hollywoodu. Proslul svým jedinečným černým humorem a osobitou kamerou. Svou filmovou kariéru začínal jako uvaděč v kině a nějakou dobu dokonce pracoval v pornokině.

Sdílejte článek
Štítky pohádka Quentin Tarantino Prasátko Peppa Kill Bill prasátko Peppa Pulp Fiction: Historky z podsvětí Once Upon a Time in Hollywood Quentin Tarantino Nespoutaný Django

Přečtěte si také