Showbyznys

2. prosince 2022 11:37

redakce Prima Lajk

Rapper Kanye West klesl na úplné dno! Vážně přiznal, že má rád Hitlera?

Kontroverzní umělec si vážně nevidí do pusy.

Rapper Kanye West, vystupující nyní jako Ye, si pod sebou už definitivně podřezal větev. Jako by nestačilo, že už to měl umělec svými kontroverzními názory mezi fanoušky poslední měsíce tak dost nahnuté, v posledním bizarním rozhovoru s odsouzeným dezinformátorem Alexem Jonesem zašel až příliš daleko. Veřejně totiž ocenil nacistického vůdce Adolfa Hitlera a dodal, že bylo na něm i mnoho „dobrého“.

„Ten chlap vymyslel dálnice, vynalezl mikrofon, který používám jako hudebník – nemůžete říct, že neudělal nikdy nic dobrého. Každá lidská bytost přinesla na svět něco cenného. Zvlášť Hitler,“ řekl hrdě Ye v rozhovoru, v němž přidal i několik antisemitských urážek a dodal, že má diktátora nacistického Německá vlastně rád. Mimo to přiznal, že podporuje ruského prezidenta Vladimira Putina i propustinovské Rusko.

Aby toho však nebylo ještě málo, bývalý populární rapper na svém twitterovém účtu zveřejnil fotografii Davidovy hvězdy se svastikou uprostřed. Po kontroverzním příspěvku byl účet Ye okamžitě zablokován. „Dělal jsem vše, co bylo v mých silách. Nicméně Ye znovu porušil naše pravidlo o podněcování k násilí. Jeho účet bude dočasně zablokován,“ oficiálně prohlásil majitel Twitteru Elon Musk.

Ye byl však na zablokování připraven dopředu, neboť už ve čtvrtek večer řekl, že Twitter sám opustí. Po pozastavení jeho twitterového účtu kontroverzní umělec přešel na sociální síť Truth Social, kterou založil bývalý americký prezident Donald Trump.

Sdílejte článek
Štítky Adolf Hitler Kanye West Vladimir Putin nacismus Twitter rozhovor Elon Musk antisemitismus Rusko Donald Trump rapper kontroverze Alex Jones

Přečtěte si také