Snoop Dogg
Autor: profimedia.cz Snoop Dogg

Rapper Snoop Dogg si zahulil trávu i v Bílém domě. Jak je možné, že mu to prošlo?

Tamara F. Publikováno: 03.10.2022
Známý hulič odhalil, jak se mu podařilo si zakouřit trávu v Bílém domě, aniž by byl přistižen.

reklama

Padesátiletý rapper Snoop Dogg je známý svou láskou k marihuaně asi stejně jako svou hudbou. V roce 2019 dokonce vyšla najevo i informace, že si najal profesionálního baliče jointů. Hulení trávy zkrátka neodmyslitelně patří k umělcovu životu a bez marihuany si asi neumí představit ani jediný den.

Na světě proto asi neexistuje místo, které Snoop Doggy Dogg navštívil a nezahulil si na něm. Výjimkou tak není ani jedna z nejstřeženějších budov na celé planetě, Bílý dům. Ano, čtete správně. I tam si rapper našel příležitost k tomu, aby si zahulil jointa a pomyslně si tak odškrtl místo, kde si chtěl vždycky zakouřit.

„Jednou jsem byl v Bílém domě na nějaké oslavě nebo co,“ popisoval bizarní situaci Snoop Dogg v jednom z rozhovorů. „No, a po malé večeři jsem se zeptal, kde je koupelna. Došel jsem tam, zkontroloval, jestli tam není někdo od CIA a z ponožky jsem vytáhnul jointa,“ vzpomínal rapper se smíchem s tím, že jenom zázrakem ho nikdo nechytil. „Jakmile jsem však zaslechl kroky, hned jsem to radši típnul,“ přiznal Snoop Dogg.

Kdo zvládne přehulit Snoop Dogga? 1

Snoop Dogg prozradil jméno jediného člověka na světě, který se zvládne zhulit víc než on. Znáte ho?

reklama