Rapper Snoop Dogg si zahulil trávu i v Bílém domě. Jak je možné, že mu to prošlo?

Známý hulič odhalil, jak se mu podařilo si zakouřit trávu v Bílém domě, aniž by byl přistižen.

Padesátiletý rapper Snoop Dogg je známý svou láskou k marihuaně asi stejně jako svou hudbou. V roce 2019 dokonce vyšla najevo i informace, že si najal profesionálního baliče jointů. Hulení trávy zkrátka neodmyslitelně patří k umělcovu životu a bez marihuany si asi neumí představit ani jediný den.

Na světě proto asi neexistuje místo, které Snoop Doggy Dogg navštívil a nezahulil si na něm. Výjimkou tak není ani jedna z nejstřeženějších budov na celé planetě, Bílý dům. Ano, čtete správně. I tam si rapper našel příležitost k tomu, aby si zahulil jointa a pomyslně si tak odškrtl místo, kde si chtěl vždycky zakouřit.

„Jednou jsem byl v Bílém domě na nějaké oslavě nebo co,“ popisoval bizarní situaci Snoop Dogg v jednom z rozhovorů. „No, a po malé večeři jsem se zeptal, kde je koupelna. Došel jsem tam, zkontroloval, jestli tam není někdo od CIA a z ponožky jsem vytáhnul jointa,“ vzpomínal rapper se smíchem s tím, že jenom zázrakem ho nikdo nechytil. „Jakmile jsem však zaslechl kroky, hned jsem to radši típnul,“ přiznal Snoop Dogg.

Sdílejte článek
Štítky marihuana Bílý dům tráva rap Snoop Dogg Central Intelligence Agency Snoop Dogg hulení

Přečtěte si také