Rapperka Iggy Azalea přiznala, kolik vydělává na OnlyFans. Co ale pořád tají?

Známá zpěvačka má účet na OnlyFans a vydělává tam podle svých slov velký balík.

Australská rapper Iggy Azaela je krásná žena. Na první pohled něžná blondýnka s bujnými křivkami však není žádné ořezávátko. Ve skutečnosti to je pořádná drsňačka a dračice. Troufáme si říct, že se objevila ve fantaziích nejednoho muže. No, teď už to nemusí být tak úplně fantazie, jelikož má tahle kočka účet na OnlyFans.

Všechno začala zhruba začátkem letošního roku, kdy se na platformu připojila kvůli svému projektu a propagaci hudby. OnlyFans je známý především pro explicitní a eroticky laděný obsah, nicméně to může být platforma pro jakéhokoliv tvůrce. Iggy Azalea představila svou kolekci „Hotter Than Hell X OnlyFans v lednu.

Šlo zároveň o spojitost s jejím čtvrtým studiovým albem. Její odběratelé získají za 25 dolarů měsíčně sérii necenzurovaných fotek, videí a ilustrací. „Vydělávám tam tolik, že to ani nemůžu říct,“ prozradila v podcastu HighLow, který má na svědomí modelka Emily Ratajkowski. A co všechno tam zpěvačka odhaluje? I na toto téma došlo v rámci rozhovoru. „Neukazuju vagínu, ale jsou tam prsa, zadek a jsem nahá,“ prozradila Azalea. „Jsem někdo, kdo ukazuje prsa nebo nahotu. Nemám problém s tím být sexuální, pokud nad tím mám kontrolu a když cítím, že v tom je umělecký potenciál,“ nechala se slyšet hudebnice.

Sdílejte článek
Štítky celebrity rapperka modelky Iggy Azalea OnlyFans

Přečtěte si také