Showbyznys

16. prosince 2021 13:35

redakce Prima Lajk

Reakce Keana Reevese na to, že je nejhezčí muž v Hollywoodu, je k nezaplacení. Co dojemného udělal?

Herec Keanu Reeves není jen hvězdou každého dobrého akčňáku, ale je i to muž se srdcem na správném místě.

Jednoho z nejžádanějších herců v Hollywoodu, jehož proslavila mimo jiné i filmová série Matrix, potkal v životě velmi tragický osud. I přes všechna úskalí, která by dostala na dno nejednoho člověka, však zůstal Keanu Reeves štědrý, ohleduplný a velmi skromný muž. Miláček Hollywoodu je prostě pověstný gentleman, který pro své blízké i milované fanoušky udělá cokoliv.

Člověk by řekl, že Reeves bude už na nekonečnou chválu a obdiv zvyklý, ale není tomu tak. Ačkoli ho několikrát média označila za nejkrásnějšího muže Hollywoodu, přesto zůstává pokorný a vděčný. To koneckonců dokázal i před pár dny v americké talkshow Red Table Talk, kde byl hostem.

Skrz videozprávu od jedné z fanynek byl herec dotázán: „Keanu, všichni tě považují za nejkrásnějšího a nejhodnějšího chlapa v Hollywoodu. Co tě doopravdy dělá šťastným?“ Načež jeho reakce odrovnala všechny přítomné ve studiu včetně moderátorky. Reeves totiž hned po dotazu rozpačitě sklonil hlavu dolů a zakryl si tvář rukama.

Nakonec se posadil a na obličeji se mu ukázal tak stydlivý úsměv, že šli všichni z přihlížejících do kolen. Nesměle poté odpověděl, že se rád projíždí na své motorce, čte si nebo chodí do kina. Ze všeho nejvíc na světě ale miluje svojí práci. „Pro mě je práce život,“ odpověděl Reeves své fanynce. Tomu se říká nádherná reakce muže se srdcem na správném místě.


Přečtěte si také