Showbyznys

10. listopadu 2022 13:55

redakce Prima Lajk

Rihanna je terčem kritiky kvůli spolupráci s Johnnym Deppem. Co fanouškům vadí?

Zpěvačka čelí na sociálních sítích drsné kritice od fanoušků.

Ačkoli bylo před několika měsíci jméno Johnnyho Deppa po jedné z nejmedializovanějších kauz s jeho exmanželkou Amber Heard před soudem očištěno, někteří kritici si stále stojí za tím, že je americký herec násilník. Před pár dny se tak stala terčem ostré kritiky i zpěvačka Rihanna, která se rozhodla Deppa pozvat na svou módní přehlídku Savage Fenty X Vol. 4. jako jednu z hlavních hvězd.

Vlna nevole však došla až tak daleko, že odpůrci veřejně vyzývali k bojkotu Rihanniných značek. „Rihanna to nemůže myslet vážně? V Hollywoodu je tolik krásných a bezproblémových mužů a ji nejvíc osloví Johnny Depp?“ kroutili hlavou někteří z odpůrců Deppa. I přesto si ale zpěvačka za svým rozhodnutím stála a hvězda Pirátů z Karibiku na módní show opravdu vystoupila, čímž oficiálně stvrdila svůj mediální návrat.

Depp se tak stal jednou z hlavních postav přehlídky a zároveň prvním mužem v historii Savage X Fenty, který předvedl exkluzivní outfity z pánské kolekce. Kromě herce na molu zazářily i modelky Cara Delevingne, Irina Shayk nebo také Joana Smalls.

Sdílejte článek

Přečtěte si také