Rihanna se sleduje při sexu
Autor: Profimedia.cz/youtube.com Rihanna se sleduje při sexu

Rihanna sdílela video, na kterém sama sebe sleduje při sexu! Její reakce vás pobaví

Publikováno: 22.03.2017
Podobná videa na internetu nenajdete každý den.

reklama

Rihanna se letos objeví v poslední řadě seriálu Bates Motel, který vypráví o tom, co se dělo před událostmi slavného snímku Psycho od režiséra Alfreda Hitchcocka. Zpěvačka ztvární roli Marion Crane, jejíž scéna ve sprše z legendárního filmu se stala naprosto kultovní. A přestože se v seriálu objeví Rihanna pouze ve dvou epizodách, tvůrci ji rozhodně hodlají vytěžit na maximum.

Rihanna to nedomyslela...

FOTO: Žhavá Rihanna zveřejnila nahou fotku z vany a lidi to rozzuřilo! Proč?

Hned v její první epizodě totiž dojde k pohlavnímu styku, který má Marion s jinou postavou v seriálu. No, a aby se zpěvačka odreagovala a nemusela se za sebe tolik stydět, rozhodla se, že na Instagramu spustí živý stream, na kterém bude onu scénu sledovat spolu se svou rodinou, přáteli a taky zbytkem světa. Na sestřižené video se teď můžete podívat tady a odkaz na celý záznam najdete na spodu článku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Rihanna se sleduje při sexu

 

Celý záznam najdete zde.

reklama