V novém domě se bohužel líbí nejen Rihanně, ale i včelám a fanatickým fanouškům…
Autor: isifa.com V novém domě se bohužel líbí nejen Rihanně, ale i včelám a fanatickým fanouškům…

Rihanna: Z domu snů má dům hrůzy

konradb. Publikováno: 16.06.2013
Zpěvačka Rihanna (25) si potrpí na dobré bydlení. Jenže má na výběr domů smůlu. První, dech beroucí veledům už musela prodat a vypadá to, že brzy bude na prodej i současná luxusní rezidence populární barbadoské zpěvačky.

reklama

První dům si Rihanna koupila v roce 2009 na jednom z nejlepších míst Beverly Hills za 6,9 milionů dolarů. Luxus a pohodlí si užívala jen dva roky, pak přišly potíže. Do domu totiž zatékala dešťová voda, takže začal být neobyvatelný. Zpěvačka sice podala žalobu na bývalého majitele, který ji o závadách při koupi neinformoval, ale v rezidenci už bydlet nechtěla. Prodala ji se ztrátou – za 4,5 milionu dolarů.

Snu o pohádkovém domě se ale nevzdala a loni k Vánocům si pořídila nový luxusní příbytek v oblíbené kalifornské rezidenční oblasti milionářů Pacific Palisades u Los Angeles. Tentokrát za něj zaplatila 12 milionů dolarů.

Nejvíc nadšená je z venkovního bazénu s fontánami. „Vstávám každé ráno v půl šesté a dívám se na něj tak dlouho, dokud nevyjde slunce!“ svěřila se Rihanna nedávno na sociální síti Twitter. Smůla ji ale opět dostihla. Právě u milovaného bazénu se totiž usadil roj včel. Dům snů se tak záhy proměnil na dům hrůzy, protože na včely nic nezabíralo.

Jako by toho nebylo málo, nedávno se jí domů pokusil vloupat i fanatický fanoušek. Záškodníka si všiml soused a zavolal policii. Rihanna naštěstí byla zrovna s přítelem Chrisem Brownem na Havaji. Není divu, že i když svůj domov opravdu miluje, začala přemýšlet o jeho prodeji.

-juf-

reklama