ROZCHOD ROKU?! Megan Fox údajně opustila Machine Gun Kellyho. Vážně ji podvedl?

Megan Fox zdánlivě ukončila vztah s rapperem Machine Gun Kellym.

Trable v ráji? Vypadá to tak! Asi byste v současnosti nenašli slavnější a taky kontroverznější pár, než jakým jsou – nebo tedy teď už spíš byli – Megan Fox a zpěvák Machine Gun Kelly. Jenže jak už jste vytušili z titulku, právě oni dva momentálně zažívají neklidné dny poté, co si fanoušci všimli, že známá herečka smazala všechny společné fotografie ze svého Instagramu, jenom aby záhy smazala i celý Instagram.

Krátce předtím se ale na jejím účtu objevilo několik podezřelých věcí, jako například fakt, že začala sledovat Eminema, se kterým se MGK proslule nemá rád, a taky zveřejnila fotku s popiskem, že cítí lži na míle daleko. Ihned se tak vyrojily spekulace, že mohl zpěvák svoji přítelkyni, se kterou se minulý rok zasnoubil, podvést.

V tuto chvíli není nic potvrzeno a ani jeden z páru se ani skrze své mluvčí k situaci nevyjádřil. Jedná se tedy o větší hádku? Úplný rozchod? Kapitolu pro bulvár, po které se k sobě oba zase vrátí? Kdo ví, pokud by to ale opravdu byl konec, bude na onen vztah mít herečka vzpomínky na celý život. Kromě tetování jí totiž taky na prstu sedí trnový zásnubní prsten, jehož sundávání by nejspíš dost bolelo.

Sdílejte článek
Štítky nevěra rozchod Instagram zpěvák Megan Fox herecka Machine Gun Kelly

Přečtěte si také