Je mezi Shakirou a Gérrdem Piquém definitivní konec?
Autor: profimedia.cz Je mezi Shakirou a Gérrdem Piquém definitivní konec?

Rozchod roku? Shakira měla přistihnout slavného partnera při nevěře. S kým ji podváděl?

Tamara F. Publikováno: 03.06.2022
Kolumbijské divě se zhroutil svět. Shakira měla údajně přistihnout svého partnera Gerarda Piquého in flagranti s cizí ženou.

reklama

Světovým showbyznysem otřásla nečekaná zpráva o rozchodu. Hudební diva Shakira měla načapat svého dlouholetého partnera, slavného fotbalového obránce Gerarda Piqué, při aférce s jinou ženou. Dvojice spolu byla dlouhých dvanáct let, a ačkoli si nikdy oficiálně neřekli „ano“, z jejich vztahu vzešly dvě děti.

O tom, že měl být populární fotbalista Barcelony jedné z nejvíc sexy zpěvaček nevěrný, informovala zahraniční média. Rovněž se proslýchá, že měla Shakira se vztahem udělat rázný konec a záletníka Piquého vyhodit. Podle listu El Peioridco se tak měl fotbalista nastěhovat do svého starého domu, přičemž volné chvíle si krátí v nočních klubech ve společnosti jiných žen.

Kdo je záhadná neznámá, zatím není jasné. O partnerské krizi Shakiry s Pequém se však na sociálních sítích hovoří už delší dobu. Fanouškům totiž začalo být podezřelé, že zpěvačka od března přestala sdílet rodinné fotky a fotbalista z jejího virtuálního světa doslova zmizel. Jak to bude dál, zatím vědí jen oni dva.  

Shakira, Gerard Piqué a jejich dva synové

Shakira a její hvězdný partner slaví narozeniny ve stejný den. Proč se nikdy nechce vdát?

reklama