Herečka Drew Barrymore
Autor: Instagram.com Herečka Drew Barrymore

Ryby 2014

jana.divisova. Publikováno: 07.01.2014

reklama

LEDEN

Vaším hlavním a jediným heslem bude stabilita. Především v první lednové dekádě si slibujete, že se už nebudete zbytečně rozčilovat, a dá se říct, že se vám to docela i daří. Následně se ponoříte do tajuplného světa ezoteriky, budete studovat tajné vědy a okolní svět vás moc zajímat nebude. Pokud váš nezájem nezahrne i vaše milované a blízké, je to docela v pořádku.

ÚNOR

Merkur, jenž je od 1. do 13. února ve vašem znamení, vás obdaří výmluvností, kterou vám ostatní mohou jenom závidět. Mluvte, hádejte se a vůbec nepřemýšlejte o tom, jaký dopad mají vaše slova na ostatní. Odvážným patří svět! Velice příznivá je i Venuše, která se vám celý měsíc stará o opravdové kamarády. To, co vám říkají, nezní sice vždycky příjemně, ale vy nad tím přemýšlíte – a dobře děláte.

BŘEZEN

Merkur, který se v polovině minulého měsíce vrátil do vašeho sektoru tajemství a věcí skrytých, a Venuše, která se k němu od 5. března připojí (a vydrží zde až do konce měsíce) vás dostanou do situací, kdy opravdu nebudete vědět, co dělat. S nabídkou na tajný románek si poradíte, ale když přijde šance na obohacení na hraně zákona, bude odmítání daleko těžší.

DUBEN

Využijte Merkura, který se do 7. dubna nachází ve vašem znamení. Nemusíte mluvit, protože všechno důležité, co se děje, přijmete intuitivně. Stejně důležitá je Venuše, která se ve vašem znamení nachází od 6. dubna až do konce měsíce. Využijte lidí, kteří vám chtějí pomáhat, a nemyslete si, že všechno musíte zvládnout jen vlastníma rukama.

KVĚTEN

Láska vám přináší nejenom pozitivní emoce, ale i peníze. Využijte Venuše, která se mezi 3. a 29. květnem nachází ve vašem sektoru majetku vlastního, a konečně si konsolidujte finance. Zaplaťte dluhy (nebo je alespoň stáhněte do jednoho), udělejte si nový finanční plán a stanovte si přesnou částku na měsíční výdaje. Následně si vychutnejte chvíli, kdy vás finanční starosti nedrtí, a užívejte si života.

ČERVEN

Merkur v Raku, kde je od 1. do 17. června, je naprosto skvělý. Práce vám přináší potěšení a jde vám od ruky tak, že se vám dá jenom závidět. Stejně pozitivní situace vzniká i v lásce, kde jste si konečně jistí, že milujete a zároveň jste milováni. Pozor si dejte ve druhé polovině měsíce, kdy se Merkur vrací do Blíženců, kde se k němu 23. června připojí Venuše. Opatrní buďte zejména na nabídky lidí, kteří mají pusu plnou lásky, a jejich skutky jsou s tím v naprostém rozporu.

ČERVENEC

V první polovině měsíce, kdy se potýkáte s vlivem Merkura i Venuše v Blížencích, buďte opatrní. Uvědomte si, že jejich energii posiluje i Mars z Vah a zbytečně neriskujte. V práci se nehádejte, s šéfem jednejte se zdvořilým odstupem. Do 16. července využijte Jupitera ve svém domě romantických lásek a her. Ctitele přinuťte, aby vám pomohli, a sami aktivujte štěstí tím, že si vsadíte.

SRPEN

Jako single se cítíte naprosto skvěle. Venuše vám od poloviny července až do 12. srpna posílá do cesty zajímavé lidi, a vy trávíte dny tím, že si s nimi píšete, posíláte si zprávičky a navazujte osobní kontakty. Ve chvíli, kdy se Merkur dostane do vašeho partnerského sektoru, což je 15. srpna, máte ve všem zásadním jasno. Navíc dokážete využít i Marsu ve Štíru! Novému partnerovi jasně sdělíte, že jste do něj sice zamilovaní, ale to neznamená, že mu dovolíte, aby si dělal, co chce.

ZÁŘÍ

Mezi 6. a 13. zářím, kdy je Venuše v Panně a Mars ve Štíru, se můžete bez obav pustit do jakékoliv aktivity. Merkur z Vah se stará, abyste mysleli střízlivě a uvědomovali si skutečný dopad svých rozhodnutí. Když se však po 13. září dostane Mars do Střelce, měli byste i hlídat objem úkolů, které na sebe vezmete. Tím, že se uštvete, nepomůžete nikomu a sobě už vůbec ne!

ŘÍJEN

V první říjnové dekádě myslíte rychle, ale zároveň až neskutečně pronikavě. Pokud se před vámi někdo snaží skrýt své pravé záměry, má smůlu! Dokážete ho odhalit dřív, než dořekne poslední slovo své pečlivě připravené řeči. V lásce se budete potýkat s nabídkami, které jsou jednoznačně erotické. Uvědomujete si, že malé dobrodružství by sice neškodilo, ale když vám dojde, jaké by mohlo mít následky, s díky odmítnete.

LISTOPAD

Nejpříznivější dny padají mezi 9. a 16. listopad. Na vaší straně je současně Merkur, který je spolu se Sluncem, Venuší a Saturnem ve Štíru, i Mars, který je v Kozorohu. Jde o postavení, které vám na jedné straně umožní opravdu hluboký ponor do duchovních záležitostí, ale které vám zároveň garantujte zdravý rozum, jenž vám pomůže vyřešit všechny praktické věci spojené s koncem roku.

PROSINEC

Na to, že byste odmítli účast na vánočním firemním večírku, zapomeňte. Zejména v první prosincové dekádě máte účast povinnou, protože se tam hraje o celou vaši další kariéru. Následně se můžete věnovat přípravě Vánoc. Bát se nemusíte, všechno probíhá neobvykle hladce a bez jakéhokoliv zmatku. Silvestr nakonec sice dopadne trochu jinak, než jste chtěli, ale přesto (nebo právě proto) bude důstojnou bránou do skvělého nového roku.

reklama