návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Rychle a zběsile 8 už je na cestě! Co prozradil Vin Diesel?

Vin Diesel potvrdil, kde se bude další díl odehrávat, a studio slíbilo další tři filmy navrch.
Vydáno: 28.05.2015
Osm, devět nebo deset dílů? Uvidí se...
Osm, devět nebo deset dílů? Uvidí se...
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Necelé dva měsíce po premiéře už sedmý díl Rychle a zběsile utržil půl druhé miliardy dolarů! Tím vlastně Vin Diesel a jeho parta vyrovnali rekordní Avengers. Kdo by to byl tušil, že série o zlodějích aut může vystřelit takhle vysoko. Svůj podíl na tom určitě měla i tragická smrt Paula Walkera, s nímž se řada diváků přišla rozloučit, ale tvůrci Rychle a zběsile se rozhodli, že show musí pokračovat. S takhle pohádkovými zisky přece rozjetý vlak nezastavíte, že? A Vin Diesel kuje železo, dokud je žhavé.

V talkshow Jimmyho Kimmela hned ukázal první fotku. Ve skutečnosti jde tedy spíš o fandovský plakát, který ukazuje název filmu a město v pozadí (viz galerie). Velké Jablko alias New York – město zaslíbené spíš taxíkům než normálním autům. Na kolik si vzpomenete skutečně autových filmů z New Yorku? Asi jich moc nebude, protože se tu tvoří obrovské zácpy a město je k autům vyloženě nepřátelské. Všichni ale víme, že Rychle a zběsile už dávno není jenom o autech, stejně tak – ne-li víc – je také o zločinu, a tomu se naopak v New Yorku daří náramně.

Paul Walker a Vin Diesel

VIDEO: Vin Diesel zpívá pro Paula Walkera! Ploužák v podání tohohle svalovce vás zaručeně rozbulí

Nový film by měl Vina Diesela a jeho kumpány zavést ještě hlouběji do intrik tajných služeb, jejichž svět v sedmém filmu představoval Kurt Russell. Ten tu bude mít výraznější roli než v sedmičce. Snímek bude mít premiéru za dva roky, v srpnu 2017. A co se týče aut? Každý díl nás zatím dokázal překvapit nějakou tou specialitou. Offroadové muscle káry v sedmičce, speciální formule v šestce. Copak chystá Diesel do newyorských ulic? Určitě se to brzy dozvíme, protože přípravy natáčení jsou v plném proudu.


Článek je zařazen v: auto , rychlost , Paul Walker , diesel , Kurt Russell , Jimmy Kimmel