Showbyznys

28. května 2015 17:39

Petr Cífka

Rychle a zběsile 8 už je na cestě! Co prozradil Vin Diesel?

Vin Diesel potvrdil, kde se bude další díl odehrávat, a studio slíbilo další tři filmy navrch.

Necelé dva měsíce po premiéře už sedmý díl Rychle a zběsile utržil půl druhé miliardy dolarů! Tím vlastně Vin Diesel a jeho parta vyrovnali rekordní Avengers. Kdo by to byl tušil, že série o zlodějích aut může vystřelit takhle vysoko. Svůj podíl na tom určitě měla i tragická smrt Paula Walkera, s nímž se řada diváků přišla rozloučit, ale tvůrci Rychle a zběsile se rozhodli, že show musí pokračovat. S takhle pohádkovými zisky přece rozjetý vlak nezastavíte, že? A Vin Diesel kuje železo, dokud je žhavé.

V talkshow Jimmyho Kimmela hned ukázal první fotku. Ve skutečnosti jde tedy spíš o fandovský plakát, který ukazuje název filmu a město v pozadí (viz galerie). Velké Jablko alias New York – město zaslíbené spíš taxíkům než normálním autům. Na kolik si vzpomenete skutečně autových filmů z New Yorku? Asi jich moc nebude, protože se tu tvoří obrovské zácpy a město je k autům vyloženě nepřátelské. Všichni ale víme, že Rychle a zběsile už dávno není jenom o autech, stejně tak – ne-li víc – je také o zločinu, a tomu se naopak v New Yorku daří náramně.

Nový film by měl Vina Diesela a jeho kumpány zavést ještě hlouběji do intrik tajných služeb, jejichž svět v sedmém filmu představoval Kurt Russell. Ten tu bude mít výraznější roli než v sedmičce. Snímek bude mít premiéru za dva roky, v srpnu 2017. A co se týče aut? Každý díl nás zatím dokázal překvapit nějakou tou specialitou. Offroadové muscle káry v sedmičce, speciální formule v šestce. Copak chystá Diesel do newyorských ulic? Určitě se to brzy dozvíme, protože přípravy natáčení jsou v plném proudu.


Přečtěte si také