návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Rytmus bude taťkou! Sexy moderátorka Jasmina Alagič svěřila drsnou pravdu, jak se o miminku dozvěděla

Jasmina Alagič je těhotná a z Rytmuse bude oficiálně taťka!
Vydáno: 26.12.2018
Rytmus bude otcem 2
Autor: Instagram.com Rytmus bude otcem 2

To je rychlost! Ani ne před půl rokem se dali dohromady a nyní už spolu Rytmus s moderátorkou Jasminou Alagič žijí, jsou zasnoubení a čekají dítě. To vše jen za půl roku – navíc necelý rok od rozchodu Rytmuse s Darou Rolins.

Každopádně na místě jsou gratulace. Především kvůli tomu, že už bude mít pár konečně klid od převážně slovenských médií, které nad těhotenstvím Jasminy spekulovaly dlouhé měsíce – to vše přitom bez špetky důkazu. Samotná Jasmina se totiž podle jejích slov dozvěděla o miminku až těsně před Štědrým dnem. Oficiálně tak své těhotenství oznámila během svátků hlavně z toho důvodu, aby si konečně mohli se slavným rapperem odpočinout v naději, že je teď média nechají o samotě. Něco nám říká, že takové štěstí zamilovaný pár asi mít nebude. Vzhledem k tomu, jak rychle však svým vztahem prochází, máme pocit, že by si měli začít dělat starosti o docela jiné věci, než jestli jsou populární a vyhledávání, nebo nikoliv. Jo a už jsme říkali, že gratulujeme?

FattyPillow - Kontroverzní 1

VIDEO: Kam se hrabe Rytmus! Fatty vydal drsný rapový song, po kterém se budou ostatní zpívající youtubeři stydět

Ke komu je slavný rapper přirovnáván?

GALERIE: Slovensko se vysmívá Rytmusovi! Vzal si šperky za milion, ale vypadal jak...

Článek je zařazen v: rytmus , rapper , Jasmina Alagič , těhotná , otec , dítě

reklama