návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

Rytmus sprostě zaútočil na vlastní fanynku! Na její dotaz odpověděl tímto trapným způsobem!

Vážně si myslí, že je tohle vtipné.
Vydáno: 23.03.2017
Přijde vám tohle vtipné?
Autor: profimedia.cz Přijde vám tohle vtipné?

Slavný slovenský rapper Rytmus je známý svým kontroverzním jednáním a tím, že se na sociálních sítích nebojí chovat arogantně a chlubit se svým životem v luxusu. Se svým novým kouskem to ale opravdu malinko přehnal. Jedna z fanynek se ho totiž zeptala, co všechno dostane v ceně VIP vstupenky na jeho koncert. On ovšem místo slušné odpovědi fanynku brutálně odpálkoval.

Čím Rytmus naštval fanoušky?

VIDEO: Skandál! Rytmus se takhle drsně vysmívá vlastním fanouškům. Stal se za to terčem útoků

Napsal jí totiž, že v ceně vstupenky je i rána do hlavy lopatou či brutální skupinový sex s 15 tlustými Romy. Svou “originální“ odpovědí pak byl tak pobaven, že se s ní pochlubil na svém Instagramu. Jenže zatímco mnozí se jeho reakci smějí, další nešetří kritikou a považují v komentářích jeho pokus o vtip za trapný a urážlivý.

Také fakt, že ženu ztrapnil před všemi svými internetovými příznivci, pro ni asi nebyl dvakrát příjemný. Vypadá to, že Rytmus si svých fanoušků příliš neváží. Nebo vám snad přijde sprosté navážení do jejich otázek v pořádku?

Rytmus a Dara Rolins

GALERIE: Nechutná dovolená s Rytmusem! Dara Rolins mu u bazénu okusovala nehty na nohou!

Youtuber chce dobýt hudební svět

DeeThane jako nový Rytmus? Populární streamer vydal další hudební pecku a plánuje s ní zbourat české hitparády!

Článek je zařazen v: rytmus , fanynka , zpráva

reklama