Showbyznys

1. ledna 2014 06:50

Lucie Průchová

S Harley-Davidson Ostrava to žije!

Celý rok se těšíme a připravujeme na menší nebo větší akce, které jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí o nás a našich motorkách dozvědět více.

Tyto akce jsou pro nás moc důležité, protože je to ta největší možnost, jak vám představit, co u nás v Harley-Davidson Ostrava umíme a co vše vám můžeme nabídnout. Ať se jedná o akce, kde jsme pozváni nebo je sami pořádáme, pořád je to o vás, našich příznivcích a zákaznících.

Rok 2014 byl pro nás, co se týká akcí, velice pestrý. Začali jsem každoročním plesem ve spolupráci s HOG Ostrava. Na Demo Trucku jsme vám představili nové motorky pro rok 2014. Byli jsme i součástí Prague Harley days, kdy se nám podařilo přestěhovat na tento víkend celou prodejnu. V našem prodejním a prezentačním stanu jste mohli najít vše, co vám v šatníku chybělo :-). O jednom zářijovém víkendu jsme stihli být na akci Dny NATO a zároveň oslavit čtvrté narozeniny na našem OPEN DAY. Tyto narozeniny jsou pro nás stěžejní akcí celého roku. Letos jsme přivítali až 1500 návštěvníků. Před prodejnou jsme si připravili živou kapelu, bary, občerstvení, atrakce pro děti a vrcholem dne byla Freestyle motocross show. V prodejně jsme prodávali až do 22 hod. a pro zákazníky jsme měli připraveny speciální akce. Tento nabitý program zakončili členové HOG Ostrava v neděli ráno poslední mílí od prodejny H-D Ostrava na Dny NATO.

O státním svátku 28.října nám vyšlo ideální počasí na pořádání Moto školy Harley-Davidson Ostrava s Pepou Sršněm.

Všechny adventní pátky zpříjemňoval nákupy v Harley-Davidson Ostrava kytarista a zpěvák Džetro.

Konec roku jsme zakončili velkolepou Módní show Harley-Davidson Ostava v klubu Fabric. Kolekci H-D fashion 2015 jsem představili netradičně v pojetí ostravské taneční skupiny Beat Up. Večerem všechny provázel a bavil Ruda z Ostravy. Pro návštěvníky jsme připravili spoustu doprovodných akcí, tak abychom uvítali ještě více návštěvníků v naší prodejně. Vrcholem večera bylo představení soutěže „Ostrava staví Harley-Davidson“ o 1000 Euro.

První akcí roku 2015 bude v únoru ples Harley-Davidson Ostrava. Pevně věříme, že rok 2015 bude stejně bohatý a zajímavý jako rok předešlý.

Všem našim příznivcům a zákazníkům přejeme do Nového roku šťastné kilometry s Harley-Davidson Ostrava.

Více informací a video najdete na našem FACEBOOKU

Sdílejte článek
Štítky NATO freestyle prodejna strava harley davidson vrchol

Přečtěte si také