Showbyznys

19. května 2016 16:43

redakce Prima Lajk

Selena Gomez se rozpovídala o románku s Orlando Bloomem. Jejich sex byl prý…

Kauza okolo hvězdného románku nabírá na obrátkách. Co si o nevěře svého přítele myslí Katy Perry?

Je to týden, co byla zpěvačka Selena Gomez přistižena při muchlování s hercem Orlando Bloomem v jednom z podniků v Las Vegas. Svět showbyznysu ihned začal mluvit o jejich románku a hercově kruté nevěře zpěvačce Katy Perry. Ta sice o pár dní později tyto spekulace popřela a na svém Twitteru prohlásila, že se jedná o mediální spiknutí, s čímž souhlasila i Selena. Jenže všechno může být přece jen jinak.

V amerických médiích se totiž objevily fotografie z oné noci, na kterých odchází herec společně se Selenou. Objevují se navíc informace, že Orlando se mladou zpěvačkou schází již od roku 2014. Zdroje ze zpěvaččina okolí pak tvrdí, že Selena hovoří o představiteli slavného Legolase pouze v superlativech. Orlando je pak prý v posteli hotový kouzelník a o sexu s ním mluví jako o ohromujícím a dechberoucím. Milence se tak i přes bolest Katy Perry nechce jen tak vzdát.

Tomu, že mezi Perry a Bloomem není vše v nejlepším pořádku, nasvědčuje také jejich výlet na festival v Cannes, kde se interpretka více než hříšnému herci věnovala jiným mužům. Je tedy možné, že mezi Bloomem a mladičkou Selenou přece jen k něčemu došlo. Zda se jedná o fámy či bídně skrývanou pravdu, se však asi jen tak nedozvíme.

Sdílejte článek
Štítky Orlando Bloom Twitter Las Vegas sex Katy Perry Filmový festival v Cannes Selena Gomezová

Přečtěte si také