návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Seriáloví Přátelé dostanou vlastní film! Z Joeyho bude gay a Monika spáchala sebevraždu (apríl)

Seriál Přátelé se dočká vlastního filmu.
Vydáno: 01.04.2019
Přátelé ve filmu 2
Autor: NBC Přátelé ve filmu 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Těšili jste se dlouhé roky na to, až slavný sitcom Přátelé dostane konečně filmové pokračování? Tak pro vás máme jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Začneme tou dobrou. Film bude. Studio Warner Bros. přemluvilo pět z šesti hlavních herců, představitelka Moniky Courtney Cox odmítla ve filmu hrát, a tak bude její absence vysvětlena tím, že se Monika předávkovala. Což nás přivádí k té špatné zprávě.

 

Studio totiž film chce pojmout naprosto vážně, zapomeňte tedy na žánr komedie s přidaným laugh trackem. Po kritice, kterou seriál obdržel za poslední roky od velkého procenta mileniálů, se totiž tvůrci nyní chtějí vynasnažit, aby naopak probrali všechna důležitá společenská témata. Joey tedy bude v komplikovaném gay vztahu s Afroameričanem Trevorem, Chandler bude bojovat s depresí po smrti své manželky, Phoebe bude na útěku před zákonem, jejím cílem bude dostat se do Mexika, Rachel prošla životní změnou a identifikuje se nyní jako muž jménem Ronald a Rosse museli zavřít do psychiatrického ústavu poté, co musel podstoupit svůj čtvrtý rozvod. Má fakt smůlu. S filmem se každopádně počítá na podzim příštího roku. Teď si ale nejsme vůbec jistí, jestli ho ještě chceme vidět.

Článek je zařazen v: Přátelí , přátele , film , seriál , sitcom , deprese , tvůrci , mileniálové