Showbyznys

23. července 2021 14:37

redakce Prima Lajk

Sexy herečka Megan Fox trpěla kvůli slávě psychickými problémy! Co hrozného jí lidé říkali?

Megan Fox se otevřela o začátcích své kariéry.

Stejně jako se svět (nebo aspoň část světa) musí nyní omlouvat zpěvačce Britney Spears, za to, jakým způsobem na ni nahlížel a jak s ní mnoho lidí jednalo během dob její největší slávy, bude možná za pár let potřeba udělat podobné zpytování svědomí ohledně herečky Megan Fox.

Ta se nyní čerstvě svěřila s tím, jak těžké ve skutečnosti byly začátky její kariéry. Mladá dívka uchvátila první diváky rolí ve Dva a půl chlapa, kde byla do velké míry sexualizovaná o desítky let staršími muži. Následně se z ní stal sexsymbol díky blockbusterové sérii Transformers. Jenže právě tehdy začaly taky její potíže.

Fox odhalila, jak byla například nucena nosit méně sexy šaty, aby ji lidé brali vážně. Nebo jak jí ostatní říkali, že se musí nějakým způsobem líčit, oblékat, či starat o svůj zevnějšek, aby mohla dostávat další role. To se na ní v mládí dost podepsalo, protože měla velký problém poslouchat autority. To vedlo později vedlo k pár kontroverzním výrokům, po kterých ji Hollywood na nějaký čas odřízl. V poslední době se to ale zase obrací k lepšími, a herečka se tak konečně zase dostává do hledáčku zajímavých tvůrců.

Sdílejte článek

Přečtěte si také