Je tohle nejhvězdnější selfie všech dob?
Autor: profimedia.cz Je tohle nejhvězdnější selfie všech dob?

Sexy Kylie Jenner vyfotila NEJHVĚZDNĚJŠÍ SELFIE všech dob! Poznáte na něm všechny celebrity?

Publikováno: 03.05.2017
Aneb když se na fotce sejde hvězda vedle hvězdy.

reklama

Před pár dny se v New Yorku konal další ročník vyhlášené módní akce Met Gala, který si samozřejmě nemohl ujít prakticky nikdo, kdo ve světě módy či showbyznysu něco znamená. Na události tak byla k vidění hvězda vedle hvězdy a především mladé dámy se chtěly pochlubit svými sexy šaty. Ty ovšem měly tak trochu smůlu. Na akci totiž bylo přísně zakázáno fotit cool selfíčka.

Kylie Jenner a její odvážné fotky.

GALERIE: Sexy Kylie Jenner šokovala internet svými NAHÝMI fotkami! Podívejte se, co všechno ukázala!

Jenže zakázané ovoce chutná nejlépe a mnoho hvězd tento příkaz vesele porušovalo. Tou hlavní pak byla mediální hvězdička Kylie Jenner, která zde před zrcadlem vyfotila bezmála nejhvězdnější selfie posledních let a podle mnohých i všech dob. Do záběru se jí totiž povedlo nalákat rovnou 12 hvězd showbyznysu, mezi nimiž nechybí samozřejmě ani její slavnější sestry Kim Kardashian a Kendall Jenner.

A kdo že se všechno na fotce tedy sešel? Hezky zleva se nám tu seřadil Ashton Sanders, model Luka Sabbat, zmiňovaná Kylie Jenner, rapper A$AP Rocky, Kendall Jenner, dcera Michaela Jacksona Paris, Kim Kardashian, modelka Lily Aldridge, rapper Puff Daddy, zpěvák Frank Ocean, modelka Slick Woods a herečka a držitelka Oscara Brie Larson. Tak se přiznejte, znali jste je všechny?

Je tohle nejhvězdnější selfie všech dob? Foto: Je tohle nejhvězdnější selfie všech dob? Foto: profimedia.cz

Kim Kardashian šokovala

Trapas! Kim Kardashian si zapomněla kalhotky! V průhledných šatech lidem ukazovala svou VAGINU!

Muž fotil lidi v metru.

Sexy selfie vs. smutná realita! Muž fotil lidi v metru a poté je vyhledal na sociálních sítích. Rozdíl ve fotkách vás šokuje!

reklama