Sexy rapperka Iggy Azalea se přihlásila na OnlyFans. Jaký obsah fanouškům slibuje?

Slavná zpěvačka oznámila svůj příchod na žhavou platformu.

Amethyst Amelia Kelly aka australská rapperka Iggy Azalea je známá nejen díky své hudbě, ale i provokativním fotkám na sociálních sítích. K velké radosti všech jejích fanoušků se však oblíbená zpěvačka rozhodla přidat i na platformu OnlyFans v rámci celoročního multimediálního projektu nazvaného Hotter Than Hell, který slibuje různé formy umění od poezie, fotografie, hudby až po sexy videa.

A právě na OnlyFans mohou být fanoušci za 25 dolarů na měsíc svědky rapperčiny kreativity „vrstvu po vrstvě“, jak sama Azalea slibuje. Sexy Australanka na žhavém projektu spolupracovala s nejznámějšími producenty, vizuálními umělci i módními fotografy, kteří společně vytvořili zábavný a žhavý obsah inspirovaný Pamelou Anderson a supermodelkami z 90. let.

Ačkoli platformu s předplaceným obsahem zpěvačka v minulosti kritizovala, dnes přiznává, že se spletla. „Jsem nadšená z toho, že se nemusím starat o cenzuru, která je na jiných digitálních platformách. Na OnlyFans můžu být maximálně kreativní,“ pochvalovala si Azalea a dodala, že se její fanoušci mají opravdu na co těšit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také