Sexy Simona Krainová: Dostane všechny bývalé spolužáky na kolena!

Michal Suchánek, Richard Genzer a Ondřej Sokol míří na plátna (premiéra filmu je 12. března) jako trojice spolužáků Jeff, Skippy a Tom v novém filmu Vybíjená. Peripetie vztahů se ženami je pravidelně vracejí do jejich staromládeneckého doupěte. A mezi těmi kráskami je i Simona Krainová!

Všichni mužští hrdinové byli totiž kdysi zamilovaní do třídní krásky Evy. Její dospělou "verzi" hraje topmodelka Simona Krainová. Jak je vidět i z plakátu, Eva své obdivovatele lehce utáhne, nicméně příběh Vybíjené nabízí v jejich vztazích docela propletenec.

Podívejte se na fotogalerii z filmu:

Naopak třídní ošklivka Hujerová byla často obětí nevybíravých žertíků svých spolužáků a musela celý život o své štěstí bojovat. Roli Hujerové, která je jakousi sarkastickou glosátorkou životních situací, si zahrála další výrazná herecká osobnost domácího filmu a divadla – Simona Babčáková.

Hujerová si musí vybojovat své štěstí ve světě, který fandí krásným - je podle vašich zkušeností krása opravdu tolik důležitá?

„Vnímám, že když je někdo krásný, tak vzbuzuje apriorní sympatie a libost a projdou mu věci, které si my ostatní musíme víc obhajovat. Myslím, že se krásní lidé setkávají s větší vstřícností, tedy pokud k tomu mají i schopnosti. Většina z nich to popře, ale protože nevědí, jaké to je, být na druhé straně. Jak my říkáme: Sytý hladovému nevaří. ,“ říká o své hrdince Simona Babčáková.

Podívejte se na klip, ve kterém vás Simona Krainová přesvědčí, že je pořád neskutečně sexy:

Další podrobnosti k filmu:


Přečtěte si také