návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Sexy Simona před kamerou: Dvacet let po Kamarádovi do deště znovu září

Určitě se najdou herečky, které při pohledu na modelku Simonu Krainovou závistivě skřípou zuby. Jak to dělá, že vůbec nestárne? Její velké filmové role dělí dvacet let a vypadá pořád úžasně. V březnu se vrátí na stříbrné plátno v komedii Vybíjená.
Vydáno: 20.02.2015
Simona Krainová asi tajně pije elixír mládí
Autor: Oficiální zdroj Simona Krainová asi tajně pije elixír mládí

Simona se poprvé objevila na filmovém plátně ve snímku Jaroslava Soukupa Kamarád do deště II – Příběh z Brooklynu.

S vypadala takhle:

Kamarád do deště II - vzpomínáte? Simona Krainová na retro snímku se Sagvanem Tofim a Lukášem Vaculíkem Foto:

Kamarád do deště II – vzpomínáte? Simona Krainová na retro snímku se Sagvanem Tofim a Lukášem Vaculíkem

Premiéru měl Kamarád do deště II v říjnu roku 1992. Simona měla tehdy rozjetou kariéru topmodelky a přesně věděla, co od života chce: „Cestovat, užívat života, dělat radost rodičům. Chci první stránky časopisů. Jsem hrdá, mám sebedůvěru, profese a lidé okolo mi dodali sebejistotu. Snad to zvládnu a doufám, že jednou budu velká hvězda,“ citoval tehdy tiskový materiál modelku Simonu Krainovou.

A přesně to se do puntíku splnilo! Simona se navíc stala už dvojnásobnou maminkou chlapečků Bruna a Maxe.

Vypadá ještě lépe, než dřív:

Simona je už dvojnásobná maminka
Autor: Oficiální zdroj Simona je už dvojnásobná maminka

Zanedlouho – 12. března 2015 – se  Simona Krainová představí divákům ve své doposud poslední filmové roli. Premiéru bude mít snímek Vybíjená podle bestselleru Michala Viewegha v režii Petra Nikolaeva. Simona se při natáčení na place opět potkala s Lukášem Vaculíkem, který si stejně jako v Kamarádovi do deště II, zahrál muže, který významným způsobem zasáhne do života Simoniny postavy. Vybíjená je i o tom, zda se vám splní životní sny. Splnily se Simoně úplně nebo částečně její představy a sny? „Moje sny se mi naplnily, mám milujícího manžela a úžasný syny a jsem za tento dar nesmírně vděčná,“ říká dnes Simona Krainová.

Ukázky z filmu:

Prima Style - Klip k filmu Vybíjená
Vybíjená - upoutávka

Článek je zařazen v: Simona Krainová , Michal Viewegh , sen , déšť , Lukáš Vaculík , Sagvan Tofi , Jaroslav Soukup , Petr Nikolaev

reklama