Shakira
Autor: Instagram/shakira Shakira

Shakira to brutálně nandala nevěrníkovi Piquému! Jak na to zareagoval?

ŠCH. Publikováno: 19.01.2023
Zpěvačka Shakira se v novém singlu obula do svého expartnera i jeho nové přítelkyně.

reklama

Většina umělců promítá do tvorby své osobní příběhy a pocity. Jinak tomu není ani u Shakiry (45), která se rozešla s fotbalistou Gerardem Piquém (35). Ten jí byl nevěrný s mladší Clarou Chiou Martiovou (23). Zpěvačka si do svého bývalého prostřednictvím svých písniček už několikrát rýpla. Její nejnovější singl Out of Your League však trhá rekordy a Shakira se v něm obouvá i do jeho nové přítelkyně. „Vyměnil jsi rolexky za casia“ nebo „Ferrari za Twingo“ zpívá drobná blondýnka. Skladba na YouTube trhá rekordy a během 24 hodin nasbírala více než 63 milionů zhlédnutí, díky čemuž se stala nejsledovanější latinskoamerickou písní v historii.

 

 

Shakiře zřejmě došla trpělivost, jelikož Gerard porušil jejich dohodu o tom, že se alespoň rok nebudou na veřejnosti objevovat s někým jiným, a to s ohledem na jejich dva syny. Dvojice se rozešla po 11 letech společného soužití. 

Bývalý kapitán Barcelony už to ale nevydržel a své ex vrátil úder s patřičnou nadsázkou. Na víkendové tiskovce prozradil, že sehnal společnost Casio jako sponzora španělské královské ligy. „Tyto hodinky jsou na celý život,“ prohlásil a ukázal své zápěstí do kamery. A aby toho nebylo málo, na akci navíc dorazil v automobilu Renault Twingo.

 

reklama