ŠÍLENÉ: Nejmladší vítězka milionové loterie se soudí kvůli tomu, že jí výhra zničila život! Neuhádnete, za co 30 milionů korun utratila!

Jane Park se ve svých 17 letech stala nejmladší výherkyní euromilionového jackpotu. To ale nebyla jediná věc, díky které se dostala do několika titulních článků, větší šok nastal po tom, co se tahle slečinka rozhodla na loterii podat žalobu za „nedbalost“.

Jane Park si své peníze náležitě užívala. Kupovala si drahá auta, dům s několika ložnicemi, podstoupila pár plastických operací, jako například zvětšení prsou a botox a zahrnovala se nesčetnými dárečky v podobě luxusních bot a šatů. Nakonec se ale rozhodla společnost zažalovat proto, že podle ní by výhra měla být vyplácena pouze člověku staršímu 18 let a to z toho důvodu, že mladší generace prý nemá dostatek zodpovědnosti a nedokážes výhrou rozumně naložit.

Jezdí na exotické dovolené čtyřikrát ročně, ale pro britský časopis Sunday People se vyjádřila následovně: "Myslela jsem si, že můj život bude desetkrát lepší, ale je spíš desetkrát horší než před tím. Přála bych si nemít žádné peníze. Můj život by byl mnohem jednodušší, kdybych nevyhrála."

Vypadá to, že štěstí se občas usměje na člověka, který o to ani nestojí...

Sdílejte článek

Přečtěte si také