Justin Bieber
Autor: profimedia.cz Justin Bieber

SKANDÁL! Dívky z celého světa byly vyzvány, aby popsaly své sexuální zážitky s Justinem Bieberem! Kolik se jich ozvalo?

Publikováno: 15.03.2017
Justin Bieber, světový milovník!

reklama

Ať už se vám to líbí, nebo ne, Justin Bieber je světová megastar. Má peníze, vzhled i slávu na to, aby mohl denně spát s modelkami všeho druhu, a tak není divu, že toho taky náležitě využívá.

Slavná herečka ukázala opravdu vše.

ŠOK! Na internet unikly NAHÉ fotky sexy herečky Amandy Seyfried. Ukáže na nich VŠECHNO a dělá orální sex!

Nedávno si zpěvák udělal malý výlet do Austrálie a při té příležitosti jeden australský pořad vyzval všechny své posluchače, kteří s Bieberem měli co dočinění, aby do pořadu zavolali a o svých sexuálních zážitcích se živě rozpovídali. A světe div se, někdo skutečně zavolal.

Došlo na telefonáty od tří slečen a jednoho muže jménem Joe. Doporučujeme však následující řádky nebrat příliš vážně, je totiž dost dobře možné, že si to dotyční volající všechno vymysleli.

Zkouší zpěvák začít nový trend?

GALERIE: Justin Bieber se počůral! Slavného zpěváka načapali přímo na ulici. Chce tím snad začít nový trend?!

První slečna tvrdí, že potkala Justina na jednom parkovišti v Sydney. Po krátké konverzaci jí prý ukázal svůj penis a bez dalších okolků došlo k orálnímu sexu. Další volající se s ním setkala ve skate parku, než však pověděla víc, byla přerušena, protože prý zjevně neříkala pravdu. Poslední slečna pak Justina také potkala na parkovišti a měla podobnou zkušenost, jako ta první. A konečně, co se týče chlápka jménem Joe, ten prý se slavným zpěvákem nejprve sdílel jointa na pláži, než mezi oběma došlo ke „speciálním momentům“. Aneb čeho všecho je člověk schopný, když je zhulený, co?

Justin Bieber má na krku další skandál!

Skandál! Justin Bieber brutálně napadl fanynku, když se s ním chtěla vyfotit. Proč to udělal?

 

Podívejte se s jakou kráskou kdysi Justin také chodil:

reklama