Slavná herečka se zastala všech matek, které chodí po porodu na párty. Co si o tom myslí?

Rebel Wilson se rozpovídala o tom, jak ji ostatní matky odsoudily za to, že se šla po porodu bavit.

Australská herečka Rebel Wilson (42) o své zkušenosti promluvila v rámci podcastu Life Uncut. „Trvalo pouhý týden, než jsem na vlastní kůži zažila odsuzování od ostatních matek,“ řekla Wilson, která nedávno přivítala svou první dcerku. Royce Lilian přišla na svět pomocí náhradního mateřství.

„Byla jsem v šoku z té kritiky. Chris Hemsworth chodí do posilovny a lidi na něj taky nekřičí, kde má děti. Ale proč tohle dělají každé ženě?“ ptala se herečka. Je toho názoru, že si chce stále užívat sama sebe, a to i přes to, že má děti. „Jenom proto, že jste matka, nemusíte ztratit svou identitu. Neznamená to, že nemůžete jít ven s přáteli nebo jet na dovolenou. Neznamená to, že nemůžete mít kariéru,“ uvedla blonďatá herečka. Přesto všechno nezapomněla doplnit, že svou dcerku nadevšechno miluje.

Herečka byla terčem kritiky kvůli tomu, že se objevila na narozeninách Leonarda DiCapria a navštívila také akci od Paris Hilton. Rebel Wilson upřesnila, že se jednalo spíš o pracovní záležitosti, než že by se tam šla bavit. Dodala také, že byla doma do půlnoci. Reakce ostatních žen, které tak rády kritizují a odsuzují ji nepříjemně překvapily a sama dodává, že takové chování nechápe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také