Showbyznys

20. března 2020 15:22

redakce Prima Lajk

Slavná herečka z Avengers odmítá sociální odstup! Čeho se doopravdy bojí a proč podle ní celý svět přehání?

Podle Evangeline Lilly celý svět přehání.

S tím, jaká opatření byly nuceny různé vlády po celém světě v důsledku pandemie přijmout, se logicky pojí i to, že jsme jako lidé přišli o pár základních svobod. Například chodit ven, chodit nakupovat, scházet se, a tak dál. Zatímco ale většina z nás dobře chápe závažnost celé situace, a tudíž i přijímá tyto opatření na dobu nezbytně nutnou, najdou se i tací, kteří na to stále kašlou.

Patří mezi ně bohužel i slavná herečka Evangeline Lilly, kterou si můžete pamatovat jako Kate ze Ztracených nebo Wasp z Avengers. Evangline teď na sociálních sítích zaujala postoj, že se jí krajně nelíbí, jak přichází o různá práva, a tak raději všechny ignoruje a dál si dělá, co chce. Čerstvě tak třeba poslala děti na tábor.

Že to je blbost a nezodpovědné chování asi tak nějak vnitřně tušíte, jenže Lilly se ne a ne nechat přesvědčit. A to i přesto, že jí teď vzkazy posílají prakticky nejen přátelé a blízcí, ale i fanoušci. Tak snad herečku brzo někdo přesvědčí, že v tomhle případě je ta svoboda přece jen v cestě k tomu, abychom se všichni brzo z této krize vyhrabali.


Přečtěte si také