Slavná hvězda romantických komedií zůstává po brutální autonehodě v kómatu. Její stav je kritický

Herečka Anne Heche je po vážné nehodě v kómatu.

Herečka Anne Heche, kterou diváci budou znát jako hvězdu mnoha romantických komedií a která se objevila i ve známých filmech Sopka nebo Psycho, měla před několika dny v Los Angeles vážnou autonehodu.

53letá herečka po ní nadále zůstává v kritickém stavu, nachází se momentálně v kómatu a její stav nevypadá vůbec dobře. Zástupce herečky k tomu uvedl následující: „V tuto chvíli je Anne v extrémně kritickém stavu. Má závažné plicní poranění vyžadující mechanickou ventilaci a popáleniny, které vyžadují chirurgický zákrok. Je v kómatu a krátce po nehodě nenabyla vědomí.“

Heche byla převezena do nemocnice poté, co v pátek 5. srpna narazila autem do domu. Předtím málem přejela chodce. Auto poté podle vyšetřovatelů nejspíš najelo na obrubník a vyskočilo do vzduchu, než narazilo do objektu před ním. Sousedi uvedli, že žena obývající onen dům, Lynne Mishele, má velké štěstí, že je naživu a bez zranění. Stejně tak nebyli zraněni ani její domácí mazlíčci. Auto Heche nicméně ihned po dopadu začalo hořet a trvalo dlouhou dobu, než se z něj herečku povedlo vytáhnout.

Sdílejte článek

Přečtěte si také