Kylie Jenner to na internetu pořádně schytala
Autor: Instagram/kyliejenner Kylie Jenner to na internetu pořádně schytala

Slavná Kylie Jenner schytala pořádnou kritiku kvůli hvězdným manýrům. Za co se jí fanoušci smějí?

Tamara F. Publikováno: 20.07.2022
Kylie Jenner pořádně naštvala fanoušky svým rozmazleným chováním. Ubližuješ planetě, kritizují ji lidé na internetu.

reklama

Americká modelka a hvězda televizní reality show Kylie Jenner je nyní u svých fanoušků na černé listině. O klanu Kardashians a Jenner je obecně známo, že si potrpí na luxus, přepych a okázalý životní styl. Svým rozmazleným chováním však majitelka kosmetické značky Kylie Cosmetics zašla podle některých až příliš daleko.

Před pár dny totiž americká milionářka sdílela na svém instagramovém profilu černobílou fotku se svým přítelem Travisem Scottem u soukromého tryskáče, který zakoupila před dvěma lety. Tenhle příspěvek však nechtěně rozpoutal debatu o životním prostředí, kdy si někteří fanoušci našli přesnou trasu jejího letu.

 

 

No, a jak se ukázalo, milá Kylie nechala nastartovat letadlo jen kvůli tříminutovému letu, což mnohé lidi na internetu zvedlo ze židle. Twitterový účet Celeb Jets navíc odhalil veřejně přístupná data o historii většiny jejich letů a ukázalo se, že její průměrný let trvá většinou okolo 15 minut. Tenhle příspěvek tak vyvolal velkou kontroverzi kvůli vypouštění skleníkových plynů z letecké dopravy a negativní vliv na životní prostředí. Tohle se Kylie tedy moc nepovedlo…

Cristiano Ronaldo si údajně nechává zvětšit penis 1

Cristiano Ronaldo údajně podstoupil zákrok na zvětšení penisu. Co si do něj nechal píchnout?

reklama