Ariana Grande oslavila Světový den duševního zdraví štědrým darem
Autor: profimedia Ariana Grande oslavila Světový den duševního zdraví štědrým darem

Slavná zpěvačka Ariana Grande chce darovat 5 milionů dolarů na dobrou věc. Sama si prý kdysi prošla peklem

Tamara F. . Publikováno: 12.10.2021
Americká zpěvačka Ariana Grande oznámila na sociální síti, že chce věnovat 5 milionů dolarů lidem, kteří trpí duševními problémy.

reklama

Sexy zpěvačka a bývalá dětská hvězda Disney Channelu Ariana Grande je hotový mecenáš. Při příležitosti Světového dne duševního zdraví totiž na svém Instagramu oznámila, že se spojila se společností Better Help, která poskytuje lidem trpící duševními poruchami terapeutickou pomoc, a rozhodla se přispět 5 miliony dolary. Sama zpěvačka v minulosti přiznala, že trpěla těžkými psychickými problémy, a proto moc dobře ví, jak důležitá je odborná pomoc.

„Uvědomuji si, že je obtížné získat prostředky, co se týče duševního zdraví, a i když je to jen malé gesto, které jsem chtěla zopakovat s @betterhelp, doufám, že to pomůže mnoha lidem,“ napsala na svůj profil Ariana, která se společností spolupracovala už začátkem tohoto roku a přispěla jedním milionem dolarů. Pod fotografii taktéž vyzývá všechny své followery, které trápí duševní problémy, aby navštívili stránky betterhelp.com/ariana a využili měsíční bezplatnou terapii.

 

Muž vděčí za svůj život svému telefonu

Týpek šťastnou náhodou jen těsně unikl před smrtí. Jak mu kryt na telefon zachránil život?

Zpěvačka se zastala mimozemšťanů

Slavná nebinární zpěvačka se zastala mimozemšťanů! Jak chce, abychom jim proboha říkali?

reklama