Showbyznys

12. října 2021 15:04

redakce Prima Lajk

Slavná zpěvačka Ariana Grande chce darovat 5 milionů dolarů na dobrou věc. Sama si prý kdysi prošla peklem

Americká zpěvačka Ariana Grande oznámila na sociální síti, že chce věnovat 5 milionů dolarů lidem, kteří trpí duševními problémy.

Sexy zpěvačka a bývalá dětská hvězda Disney Channelu Ariana Grande je hotový mecenáš. Při příležitosti Světového dne duševního zdraví totiž na svém Instagramu oznámila, že se spojila se společností Better Help, která poskytuje lidem trpící duševními poruchami terapeutickou pomoc, a rozhodla se přispět 5 miliony dolary. Sama zpěvačka v minulosti přiznala, že trpěla těžkými psychickými problémy, a proto moc dobře ví, jak důležitá je odborná pomoc.

„Uvědomuji si, že je obtížné získat prostředky, co se týče duševního zdraví, a i když je to jen malé gesto, které jsem chtěla zopakovat s @betterhelp, doufám, že to pomůže mnoha lidem,“ napsala na svůj profil Ariana, která se společností spolupracovala už začátkem tohoto roku a přispěla jedním milionem dolarů. Pod fotografii taktéž vyzývá všechny své followery, které trápí duševní problémy, aby navštívili stránky betterhelp.com/ariana a využili měsíční bezplatnou terapii.


Přečtěte si také