Iggy Azalea popřela zvěsti o tom, kolik si vydělává na OnlyFans 1
Autor: profimedia.cz Iggy Azalea popřela zvěsti o tom, kolik si vydělává na OnlyFans 1

Slavná zpěvačka popřela informace o tom, kolik si vydělává na OnlyFans! Co vzkázala fandům?

rd. Publikováno: 18.01.2023
Zpěvačka Iggy Azalea se připojila k zástupu celebrit na OnlyFans.

reklama

V dnešní době není lehké věřit čemukoli, co se píše na internetu. To hlavně proto, že většina z těch věcí nebyla nikým ověřená, málokdy se vůbec ví, kdo ji napsal, a díky sociálním sítím se může z minuty na minutu začít šířit jako požár. Dalším příkladem toho budiž informace o tom, kolik si za prvních 24 hodin na OnlyFans vydělala zpěvačka Iggy Azalea.

V minulosti se na základě těchto informací často porovnávaly výkony a úspěchy jednotlivých celebrit, zejména zpěvaček, hereček nebo modelek, které se takto k OnlyFans přidaly. Když tedy twitterový účet Say Cheese! zveřejnil zprávu, že si zpěvačka Azalea za prvních 24 hodin vydělala 307 tisíc dolarů (v přepočtu zhruba 6,7 milionů korun), leckdo to považoval za masivní úspěch. Pochopitelně se našli i tací, kteří v tom okamžitě viděli důvod k závisti, nebo dokonce urážení zpěvačky za to, jakým způsobem se rozhodla si přivydělat.

 

Nakonec se ke všemu vyjádřila samotná Azalea, která to celé smetla ze stolu s tím, že je to nesmysl a naprosto vymyšlené číslo. Lidé údajně říkají nesmysly, jenom aby říkali nesmysly, a tu částku si někdo vytáhl odnikud. Kolik si přitom vydělala doopravdy ale zpěvačka (pochopitelně) neprozradila. 32letá kráska navíc na OnlyFans ani nehodlá sdílet nic moc peprného – považuje platformu za druhý, o trochu více exkluzivní Instagram.

Policisté na protestu zatkli Gretu Thunberg 1

Gretu Thunberg zatkli v Německu. Kvůli čemu protestovala a co jí hrozí?

reklama