Showbyznys

10. října 2022 15:05

redakce Prima Lajk

Slavný herec ze Star Treku přiznal, že se na jevišti po*ral. Jak to řešil?

William Shatner to při premiéře svého nového představení nestihl na záchod.

William Shatner (91) je legenda. Ať už jste fanoušky Star Treku, nebo ne, kanadský herec už dlouhé dekády patří mezi filmové a seriálové ikony. Zároveň ale nesmíme zapomínat na to, že i ty největší hvězdy jsou jenom obyčejní lidé a jako takovým se jim občas může stát nepříjemná nehoda. Jednu takovou velmi špinavou teď Shatner popsal ve své knize Boldly Go.

Vše začalo v den, kdy mělo jeho nové představení Shatner’s World premiéru. Na herce totiž přišly střevní potíže, kvůli kterým to chvíli vypadalo, že ani nezvládne dorazit na jeviště. Nakonec se ale přes den dal do pořádku, takže později k premiéře došlo. Sál byl pak plný kritiků, kvůli kterým se herec extrémně snažil, aby se jim představení líbilo, i když se sám necítil dvakrát nejlíp.

Zhruba v půlce však došlo k maléru v jeho kalhotech. Doslova se prý po*ral. Následně se tak musel divákům omluvit, že musí kvůli technickým potížím odejít – tehdy ovšem nikdo netušil, co přesně za potíže jej postihly. Naštěstí se ale po rychlé sprše a převlečení vrátil zpátky a zbytek představení už odehrál bez problémů. No a kritici ještě napsali pochvalné recenze. Takže konec dobrý, všechno dobré.


Přečtěte si také