Showbyznys

15. září 2022 14:32

redakce Prima Lajk

Slavný Leonardo DiCaprio uhání novou modelku. Bude to nejstarší přítelkyně v jeho životě?

Leonardo DiCaprio má nový objev. Věk téhle krásky vás ale překvapí.

Hollywoodský starý mládenec Leonardo DiCaprio jako obvykle nejspíš nezůstane dlouho single. 47letý držitel Oscara se totiž nedávno seznámil se supermodelkou Gigi Hadid, se kterou společně trávili čas v New Yorku. Zprávu nejprve přinesl serveru Page Six a později potvrdil magazín People.

Co je ovšem ještě zajímavější, že na rozdíl od obvyklého věku diCapriových dívek už téhle skoro táhne na 30. Nebo tedy aspoň v jeho očích. Hadid je totiž 27, a tak přestože spolu zatím dvojice nechodí – ale pomalu a jistě se sbližuje, pokud by slavný Leo přece jen chtěl skočit co nového vztahu, musel by porušit jedno ze svých nejsvatějších pravidel. Co víc, Hadid navíc vychovává dceru, kterou má se svým bývalým partnerem zpěvákem Zaikem Malikem.

DiCaprio ukončil svůj předchozí vztah s modelkou Camilou Morrone před pár týdny. Stalo se tak poté, co modelka oslavila 25. narozeniny. Pár spolu tvořili 4 roky, většinu toho času se ale oba drželi mimo bulvár. Ještě před Hadid byl pak herec spojován s 22letou ukrajinskou modelkou Marii Beregovou, tato spekulace se ale nakonec nepotvrdila.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio New York vztah věk Gigi Hadid herec modelka pravidlo People Ceny Oscar Gigi Hadidová Camila Morroneová

Přečtěte si také