Slavný zpěvák Harry Styles šel konečně s pravdou ven! Jak to má se svou sexualitou?

Britský bonbonek se konečně otevřel ohledně své sexuality.

Britský zpěvák Harry Styles je nejen jedním z nejpopulárnějších umělců současnosti, ale také sex idolem mladých puberťáků a puberťaček. Vzhledem k tomu, že je bývalý člen boy bandu One Direction známý svým genderově neutrálním šatníkem a láskou k lakům na nehty, se mnozí fanoušci neustále ptali, jak to má se svou sexualitou.

Ačkoli v minulosti kolovaly klepy o intimním vztahu Stylese se sexy herečkou Olivií Wilde, zpěvák nikdy nepotvrdil, že by byl striktní heterosexuál. Naopak byl vždy ohledně otázek na jeho orientaci vyhýbavý a několikrát vysvětlil, že je tato informace čistě osobní a patří jenom jemu. Později se svěřil, že se jenom styděl za to, že by lidé vůbec věděli, že by mohl mít sex.

Nyní je však ohledně sexu otevřenější, což se koneckonců odráží i v jeho hudbě. Zároveň si však stojí za názorem, že nesnáší nálepky jako hetero, gay či bi. „Nejdůležitější je přijmout každého a být více otevřený. Všechno nemusí mít pojmenování a už vůbec nemusíme všemu rozumět,“ nechal se slyšet Styles, který otevřeně podporuje LGBT komunitu i při svých vystoupeních.


Přečtěte si také