návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

SMUTNÁ ZPRÁVA: Ve věku 54 let zemřel český herec a producent Jiří Pomeje. Prohrál boj s vážnou nemocí

Vydáno: 26.02.2019
Zemřel český herec Jiří Pomeje 1
Autor: profimedia.cz Zemřel český herec Jiří Pomeje 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ve věku 54 let zemřel český herec a producent Jiří Pomeje. Příčinou smrti byla rakovina. Absolvent DAMU, který založil společnost Fronda film, byl asi nejznámější díky své práci na filmech Princezna ze mlejna, Z pekla štěstí nebo Andělská tvář. Poslední zmíněný film bohužel narazil na problémy s financováním a kvůli malé návštěvnosti nakonec jeho firma zkrachovala.

To rozpoutalo značné problémy v jeho osobním životě, o kterých tu však nemá smysl psát. Pomeje byl také dabér, svůj hlas propůjčil například hercům Jean-Claude Van Dammovi, Arnoldu Schwarzeneggerovi, Sylvesteru Stallonovi nebo Charlie Sheenovi. Se svou první ženou Michaelou Kuklovou si zahrál ve snímku Playgirls. Byl také rok ženatý se zpěvačkou Ivetou Bartošovou a později se oženil s Andreou Šťastnou. V roce 2013 se jim narodila dcera Anna.

Článek je zařazen v: Jiří Pomeje , producent , herec , Iveta Bartošová , rakovina , Andělská tvář , smrt