návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Smutná zpráva! Zemřel legendární herec z Pána prstenů! Co se stalo?

Fanoušci legendární fantasy série pláčou! Jaký herec nás navždy opustil.
Vydáno: 19.06.2020, MilanR

Filmové nebe je bohužel bohatší o dalšího slavného herce. Ve věku 88 let nás totiž navždy opustil slavný herec a filmový veterán Ian Holm, jehož celý svět zná především jako Bilba Pytlíka z trilogie Pán prstenů. Tuto památnou roli si pak herec znovu na chvíli zahrál i v trilogii Hobit. Smutnou zprávu potvrdil médiím jeho agent. Herec zemřel v nemocnici obklopen svou rodinou na následky nemoci související s Parkinsonovou chorobou. S tou herec bojoval v posledních několika letech.

Ian Holm má ovšem na svém kontě slavných filmů daleko více. Velice na sebe upozornil také ve Vetřelci či kultovních sci-fi Brazil a Pátý element. Nejvíce hereckých ocenění získal za slavný snímek Ohnivé vozy. Nikdy nepatřil mezi velké hollywoodské hvězdy, byl ovšem považován za charakterního herce, jenž je schopen uhrát prakticky cokoliv. Rozhodně tedy nebude chybět jen fanouškům Pána prstenů.

Článek je zařazen v: Pán prstenů , smrt , Bilbo Pytlík , Ian Holm

reklama