Showbyznys

24. května 2016 12:52

redakce Prima Lajk

Smutné! Pivní král z hokejových reklam zemřel během mistrovství světa

Patřil mezi nejznámější tváře české reklamy. Další zábavný kousek už ale bohužel nenatočí.

Rozcuchané vlasy a výrazný knírek herce Vladimíra Černohorského známe z televizních obrazovek snad všichni. Dlouhou dobu byl totiž hlavní hvězdou zábavných pivních reklam, v nichž si zatancoval například s Vicou Kerekes, pil pivko s Jitkou Čvančarovou nebo se dostal do křížku s Tomášem Řepkou. Diváky pak naposledy bavil reklamami, které se tematicky točily okolo mistrovství světa v hokeji. Nyní však zasáhla jeho fanoušky tragická zpráva. Vladimír totiž právě během uplynulého mistrovství nečekaně zemřel.

O jeho šokujícím skonu informovaly deníky Aha! a Blesk a úmrtí následně potvrdila i manažerka společnosti Heineken, Jana Austová Pikardová. „Je nám to velmi líto a celé rodině vyjadřujeme upřímnou soustrast,“ řekla deníku Aha! Příčina smrti zatím zůstává neznámá. Podle spekulací by ovšem za tragickou událostí mohly stát deprese, s nimiž herec dlouhodobě bojoval. Svět české reklamy tak přišel o svou nezaměnitelnou tvář. Ve svých starších kouscích nás ale bude bavit zřejmě i nadále.

Sdílejte článek
Štítky reklama mistrovství světa Tomáš Řepka Jitka Čvančarová herec hokej Heineken Mistrovství světa v ledním hokeji Aha! Vladimír Černohorský

Přečtěte si také