Daniel Radcliffe promluvil o problémech s alkoholem 2
Autor: Warner Bros. Daniel Radcliffe promluvil o problémech s alkoholem 2

SMUTNÉ PŘIZNÁNÍ: Hvězda z Harryho Pottera se svěřila s problémy, jaké jí role způsobila! Měla problémy s alkoholem?

Publikováno: 21.02.2019
Harry Potter a závislost na alkoholu.

reklama

Dokážeme si představit, že nabýt slávu ještě předtím, než oslavíte 18. narozeniny, dokáže s člověkem slušně zamávat. Koneckonců, Macaulay Culkin ze Sám doma by mohl vyprávět. Další celebritou, která se teď ale přiznala k problémům, jaké mu sláva přinesla, je Daniel Radcliffe, představitel Harryho Pottera.

Ten odhalil, že ve svém mládí často pil alkohol, aby se s rychle nabytou slávou dokázal lépe srovnat. Herec si prý přišel sledován na každém kroku, častokrát se mu to ale prý jen zdálo. A jelikož nevěděl, jak s něčím takovým zápasit, sáhl po alkoholu, který mu umožnil na vše rychle zapomenout. Problém byl, že čím byl herec opilejší, tím spíš ho ostatní sledovali. Jenže jakmile člověk jednou začne, je těžké přestat. A tak herec chodil do práce často stále opilý.

V roce 2010 nicméně s pitím přestal, a už se k němu v takové míře nikdy nevrátil. Navíc mu pomohl i fakt, že svoji práci pořád zbožňoval. I přes problémy se slávou totiž herec miloval navštěvování setů a proměňování se v různé postavy. To byl další důvod, proč si jednoho dne řekl, že s pitím musí přestat. Rozhovor s hercem si můžete pustit níže:

reklama