Smutný důvod, proč se nikdy nedočkáme návratu Přátel! Slavný herec prozradil, proč už si ho nepřeje

Oblíbená parta přátel už se na obrazovky nejspíš nikdy nevrátí. Co za tím stojí?

Jestli existuje jeden sitcom, který odolal zubu času a dodnes zvládá bavit nové a nové generace diváků, pak jsou jím jistě Přátelé. V komediálním seriálu o partě přátel z New Yorku si zahráli Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courtney Cox, David Schwimmer, Matthew Perry a Matt LeBlanc, přičemž právě ten poslední zmiňovaný se nedávno objevil v rádiovém pořadu, kde mimo jiné přišla řeč i na legendární postavu Joeyho.

50letý herec, který nyní moderuje britský Top Gear, vysvětlil, proč si myslí, že se seriál nikdy nevrátí, a hlavně, proč by se na něj diváci ani nechtěli dívat:

„Podle mě nikdo nechce vidět Joeyho na kolonoskopii. Chápu, že fanoušci opravdu chtějí vidět to shledání, ten seriál byl ale o určité době v životě šesti postav ve věku 20 až 30 let. Myslím si, že je lepší to nechat na představivosti fanoušků. Nemělo by to být o jednom člověku, který to napíše. Proto si myslím, že je lepší to nechat.“

A my nemůžeme jinak než souhlasit. Sledovat Joeyho, jak se na stará kolena snaží sbalit nějakou mladou dvacítku, by asi nebylo úplně příjemné. Stejně tak vidět Chandlera s iPhonem, Rosse hádajícího se se svou dospívající dcerou Emmou, Phoebe rozebírající veganství. Ne, některé věci holt nelze zopakovat. A i to je v pořádku.


Přečtěte si také