reklama

reklama

Matt LeBlanc (Přátelé)

Smutný důvod, proč se nikdy nedočkáme návratu Přátel! Slavný herec prozradil, proč už si ho nepřeje

Publikováno: 01.03.2018
Oblíbená parta přátel už se na obrazovky nejspíš nikdy nevrátí. Co za tím stojí?

reklama

Jestli existuje jeden sitcom, který odolal zubu času a dodnes zvládá bavit nové a nové generace diváků, pak jsou jím jistě Přátelé. V komediálním seriálu o partě přátel z New Yorku si zahráli Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courtney Cox, David Schwimmer, Matthew Perry a Matt LeBlanc, přičemž právě ten poslední zmiňovaný se nedávno objevil v rádiovém pořadu, kde mimo jiné přišla řeč i na legendární postavu Joeyho.

50letý herec, který nyní moderuje britský Top Gear, vysvětlil, proč si myslí, že se seriál nikdy nevrátí, a hlavně, proč by se na něj diváci ani nechtěli dívat:

„Podle mě nikdo nechce vidět Joeyho na kolonoskopii. Chápu, že fanoušci opravdu chtějí vidět to shledání, ten seriál byl ale o určité době v životě šesti postav ve věku 20 až 30 let. Myslím si, že je lepší to nechat na představivosti fanoušků. Nemělo by to být o jednom člověku, který to napíše. Proto si myslím, že je lepší to nechat.“

A my nemůžeme jinak než souhlasit. Sledovat Joeyho, jak se na stará kolena snaží sbalit nějakou mladou dvacítku, by asi nebylo úplně příjemné. Stejně tak vidět Chandlera s iPhonem, Rosse hádajícího se se svou dospívající dcerou Emmou, Phoebe rozebírající veganství. Ne, některé věci holt nelze zopakovat. A i to je v pořádku.

reklama