návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

ŠOK! Bieber zpátky na dně. Selena se s ním rozešla a slavný zpěvák to vůbec nezvládá. Podívejte se, jak trpí

Slavný pár se opět rozešel. Kvůli čemu Selena Justina opustila?
Vydáno: 16.03.2018
Na Justinovi se další rozchod silně podepisuje
Autor: profimedia.cz Na Justinovi se další rozchod silně podepisuje

Ne, že by nás to nějak překvapovalo, ale podle zahraničních médií to vypadá, že se Justin Bieber a Selena Gomez opět rozešli. A tentokrát by to mohlo být naposled, jak napovídají zdroje blízké oběma zpěvákům.

Vše začalo tím, že se pár rozhodl dát si pauzu. Jestli něco značí problémy ve vztahu, je to přesně tenhle typ oddalování nevyhnutelného. Každopádně Selena odletěla do rodného Texasu a Justin… ten začal hystericky kolabovat ve svém autě.

Každopádně důvodů k rozchodu bylo nejspíš víc. Selenina matka Mandy Teefay dala několikrát silně najevo, že si nepřeje, aby její dcera s Justinem trávila čas. Další věcí byl nejspíš neustálý tlak médií a přítomnost paparazzi na každém kroku. Něco takového se na vztahu dozajista může negativně podepsat. Každopádně přejeme oběma rychlé oklepání a snad najdou lásku jinde. O čem by totiž jinak zpívali?

Článek je zařazen v: Justin Bieber , Selena Gomez , rozchod , slavný pár , zpěvák

reklama