Šok! Bývalý přítel Charlie Sheena obvinil herce z vraždy! Koho měl údajně zabít?

Herec Charlie Sheen byl obviněn z vraždy svým bývalým přítelem. Koho měl zabít?

Na bývalou hvězdu seriálu Dva a o půl chlapa Charlie Sheena padlo neuvěřitelné obvinění – podle jeho bývalého přítele Lenny Dykstry měl slavný herec zařídit vraždu jednoho ze svých bývalých asistentů.

Obvinění přišlo po rozhovoru s magazínem The Hollywood Reporter a Dykstra v něm tvrdí, že Sheen měl objednat vraždu svého bývalého asistenta Ricka Calamara, který zemřel v roce 2012. Ten byl tehdy nalezen ve své ložnici s lahví Jacka Danielse v posteli a velkým množstvím prášků proti depresi a bolestem hlavy v krvi. Dykstra tvrdí, že Sheen chtěl svého asistenta umlčet, protože prý chystal knihu velkých odhalení právě ze života svého bývalého zaměstnavatele.

Když prý Dykstra vyšel z vězení (kde byl zavřený v čase Calamarovy smrti), zeptal se svého tehdejšího kamaráda Charlie Sheena, co se s Rickem stalo. Ten mu na to odpověděl: „Myslíš mrtvýho Ricka? Co se kurva stalo je, že mě ten sráč zkoušel vydírat, přesně jak jsi mi říkal. Chtěl po mně 5 melounů. Tak jsem ho nechal poslat k ledu.“

Nicméně původní článek z THR dodává, že Dykstra pro své tvrzení nemá žádné důkazy. Stejně tak právník Charlieho Sheena veškerá tyto nařčení rázně odmítl jako nepravdivá a k tomu všemu Sheenova bývalá žena, která se s ním momentálně soudí, popřela, že by o něčem takovém věděla.


Přečtěte si také