ŠOK: Herec z Forresta Gumpa byl odsouzen na 40 let za vraždu manželky. Zastřelil ji před svými dětmi!

Hollywoodská tvář se po ohavném činu před kameru už nikdy nepodívá.

Americký herec Michael Jace nikdy nepatřil mezi velké hvězdy a mezi jeho největší úspěchy patří malé roličky v legendárním snímku Forrest Gump, Planetě opic z roku 2001 či vedlejší part v populárním seriálu Policejní odznak. Významné role se však už nikdy nedočká. Byl totiž shledán vinným z vraždy své manželky April.

Ohavného činu se dopustil v květnu 2014, kdy pár řešil velkou manželskou krizi, a herec dokonce podezříval svou manželku z nevěry. Michael chtěl nejdříve spáchat sebevraždu, nakonec se ovšem rozhodl obrátit zbraň proti své ženě, kterou střelil jednou do zad a dvakrát do nohou. Svým zraněním žena na místě podlehla.

Celá událost je navíc o to děsivější, že se udála před zraky jejich dvou synů. „Když máš ráda běhání, tak utíkej do nebe,“ řekl prý herec těsně po činu umírající manželce podle jednoho z jeho potomků, jemuž je nyní 10 let. Jace se k brutální vraždě brzy poté přiznal, i přesto se rozsudku dočkal až nyní. Třiapadesátiletý herec byl odsouzen ke 40 letům vězení a na svobodu se už tak zřejmě nikdy nepodívá.

Sdílejte článek
Štítky vražda Forrest Gump herec Planeta opic Michael Jace

Přečtěte si také