Šok! Herec ze Hry o trůny skončil ve vězení! Své bývalce vyhrožoval zastřelením!

Násilník se před kameru už asi jen tak nepodívá.

Jméno herce Stuarta Hawkingse vám asi příliš neřekne. Nikdy totiž nezaznamenal žádný velký herecký úspěch. Dlouho dobu byl ale jedním z komparzistů při natáčení nejslavnějšího seriálu posledních let, Hry o trůny, kde na sebe nejspíš navlékl hned několik kostýmů. Jenže do kulis fantasy hitu se už asi nikdy nevrátí. Vyklubal se z něj totiž tak trochu šílenec, který navíc nyní skončil ve vězení.

Devětatřicetiletý herec se totiž nemohl smířit s rozchodem s bývalou přítelkyní. Matce svého dítěte tak dělal dlouho dobu ze života peklo. Kvůli neustálému obtěžování si jeho ex nechala vystavit soudní zákaz styku, který však herec opakovaně porušoval a skončil kvůli tomu už dvakrát ve vězení. I odtud jí ale opakovaně vyhrožoval. Když ho propustili, tak se jeho násilnické chování ještě prohloubilo.

Začal o ní prohlašovat, že údajně chodí s policistou a vyhrožoval jí, že se k ní zachová jako nechvalně proslulý kulturista Raoul Moat, jenž byl v roce 2010 odsouzen za zastřelení tří lidí. Bývalé partnerce tak otevřeně vyhrožoval smrtí. Když ale Stuart opět porušil soudní zákaz styku a bývalou lásku vypátral i poté, co se před ním tajně odstěhovala, tak za ním definitivně spadla klec. Soud ho totiž nyní poslal na 16 měsíců do vězení. Na účinkování ve slavném seriálu tak může už navždy zapomenout. A jeho expřítelkyně snad bude mít konečně klid.

Sdílejte článek
Štítky vězení herec vyhrožování Hra o trůny

Přečtěte si také