návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Šok! J. K. Rowling prý navždy končí s Harry Potterem! Říká ale pravdu?

Slavná autorka dává nejspíš definitivní sbohem své nejslavnější postavě.
Vydáno: 01.08.2016
J. K. Rowling končí s Potterem.
Autor: profimedia.cz a Warner Bros. J. K. Rowling končí s Potterem.

Divadelní hra Harry Potter and The Cursed Child slaví obrovský úspěch u diváků i kritiků a spisovatelka J. K. Rowling si tak připsala další trefu do černého. Fandové i novináři si proto začali klást otázku, jestli už věhlasná spisovatelka neplánuje další pokračování příběhu nyní dospělého kouzelníka. Jenže ta nyní přišla s nečekaným prohlášením. Žádné další dobrodružství Harry Pottera už se prý s největší pravděpodobností nedočkáme a aktuální divadelní hra je tak jeho poslední částí.

Chtěli byste takhle stolovat?

GALERIE: Uvnitř tohoto domu se skrývá replika Bradavic! Žena proměnila svůj domov v potterovský ráj

„Harry ušel během této hry velkou cestu a ano, myslím, že tím jsme jeho příběh ukončili,“ potvrdila v nedávném rozhovoru Rowling. Po téměř dvaceti letech od uvedení první knihy a osmi celovečerních filmech tak dává zjizvenému kouzelníkovi definitivní sbohem a jeho příběh nehodlá nadále rozvíjet. Svůj kouzelnický svět ale stejně jen tak neopustí. Už na podzim vtrhne do kin očekávaná Fantastická zvířata a kde je najít sledující dobrodružství kouzelníka Newta Scamandera a i nadále hodlá rozšiřovat populární svět a příběh slavných postav na svých stránkách Pottermore.com. Po minulých zkušenostech, kdy se ke své nejslavnější postavě už také nechtěla vracet, navíc opravdu nevíme, zda jejímu prohlášení máme vůbec věřit. Je totiž možné, že se k Harrymu za pár let zase vrátí.

Kdo se mihnul v Harry Potterovi?

GALERIE: Poznáte je? Těchto 9 hvězd Hry o trůny si zahrálo v Harry Potterovi!

reklama