Showbyznys

26. května 2016 11:10

redakce Prima Lajk

Šok! Johnny Depp a Amber Heard se rozvádějí! Co stojí za jejich rozchodem?

Hollywood zažívá další krach jedné hvězdné lásky.

Tak tohle přišlo ještě dřív, než mnozí čekali. Už když se Johnny Depp minulý rok oženil s mladou herečkou Amber Heard, mnozí nedávali jejich sňatku velkou šanci na přežití. A jak se zdá, zlí jazykové měli zase jednou pravdu. V amerických médiích se totiž objevila zpráva, že třicetiletá herečka před pár dny požádala o rozvod. A to teprve po 15 měsících manželství.

Za důvodem jejich rozchodu údajně stojí klasické nepřekonatelné rozdíly. Jejich rozvod pak možná nebude procházkou růžovým sadem. Pár sice neměl děti, zároveň ale neměl sepsanou předmanželskou smlouvu a herečka prý žádá Deppa o výživné. S Heard se herec seznámil v roce 2011 při natáčení filmu Rumový deník a už tehdy se šuškalo o jejich románku. Dvojice spolu však oficiálně začala chodit až o rok později, kdy herec ohlásil rozchod s dlouhodobou partnerkou a matkou jeho dvou dětí Vanessou Paradis.

Depp ani Heard ještě rozchod oficiálně nekomentovali, pro představitele Jacka Sparrowa jde ale o druhou krutou ránu během krátké doby. Minulý pátek mu totiž na následky nemoci umřela milovaná maminka. Doufejme, že Johnny smutné období co nejdříve překoná a jejich rozvod se nezmění ve špinavý boj o peníze.

Sdílejte článek
Štítky rozvod Johnny Depp herec Jack Sparrow

Přečtěte si také