návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

ŠOK! Může za smrt Maca Millera jeho bývalá přítelkyně? Fanoušci viní z předávkování rappera Arianu Grande!

Proč se rapper Mac Miller předávkoval?
Vydáno: 10.09.2018
Proč fanoušci viní ze smrti rappera Arianu Grande? 1
Proč fanoušci viní ze smrti rappera Arianu Grande? 1 Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Minulý týden hudebním světem otřásla smrt mladého rappera Maca Millera (26), který byl nalezen ve svém domě v Kalifornii v pátek kolem poledne. Příčinou jeho smrti pak bylo předávkování se drogami. Fanoušci rappera poté dlouho čekali, než se k jeho smrti vyjádří také jeho bývalá přítelkyně, zpěvačka Ariana Grande.

Proč fanoušci viní ze smrti rappera Arianu Grande? 3
Proč fanoušci viní ze smrti rappera Arianu Grande? 3
profimedia.cz

 

Ta tak učinila až o několik dní později, a to pouze černobílou fotkou rappera na Instagramu. Fotku sdílela bez popisku, což si spousta fanoušků vyložila tak, že svůj smutek nedokázala vyjádřit slovy. Značná část lidí ale ze smrti Millera viní právě Grande, která s rapperem několik let chodila. Letos v květnu se s ním však rozešla a pár dní na to přiznala vztah s komikem Petem Davidsonem, s nímž je momentálně i zasnoubená. Millerovi fanoušci se tak domnívají, že i to bylo jedním z důvodů, proč se rapper zřejmě ani nesnažil svoji poslední dávku nijak omezovat.

Článek je zařazen v: Ariana Grande , Mac Miller , rapper , zpěvačka , smrt , drogy