Showbyznys

25. října 2016 16:28

redakce Prima Lajk

Šok! Nemocná Selena Gomez chce odejít z léčebny. Kvůli zákazů prý zažívá totální peklo!

Strach o slavnou zpěvačku sílí. V situaci ohledně její dobrovolné léčby nastává překvapivý obrat!

Tak tohle jsme vážně nečekali! Už se zdálo, že se psychický stav popové hvězdy Seleny Gomez díky pobytu v psychiatrické léčebně v Tennessee pomalu zlepšuje. Nyní však přišla pro fanoušky další nečekaná rána. Zpěvačka, která se na klinice léčí s depresemi, stavy úzkosti a do toho se snaží porazit zákeřnou nemoc lupus, totiž prý údajně hodlá léčebnu předčasně opustit.

V amerických médiích se totiž začínají šířit zvěsti, že Selena pobyt na klinice nesnáší a nesvědčí jí tolik, jak by mnozí doufali. Pěvecká hvězda prý mívá noční můry a prožívá zde podle jejích přátel absolutní peklo. Selena si prý nemůže zvyknout na tamní tvrdý režim a největší problém jí dělá fakt, že nemůže ani telefonovat, a není tak v pravidelném kontaktu se svými nejbližšími.

Právě tento zákaz ji prý ničí nejvíce a ona chce tamní zdi opustit ještě před plánovaným koncem léčby. Je to ale dobré rozhodnutí? Zpěvaččiny psychické problémy se totiž mohou odchodem z kliniky snadno zhoršit a ona tím tak velmi riskuje. Doufejme, že si případný odchod ještě rozmyslí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také