Showbyznys

18. května 2016 12:01

redakce Prima Lajk

Šok! Opravdu je Gabriela Soukalová těhotná? Ukončí kvůli tomu sportovní kariéru?

Přijdeme snad o naší nejslavnější biatlonistku?

Okolo Gabriely Soukalové začíná být pořádně veselo. A tentokrát u toho ani nemusí závodit na lyžích. Hvězdná biatlonistka totiž před pár dny všechny šokovala svou nečekanou svatbou s badmintonistou Petrem Koukalem. Všichni si myslí, že za jejich utajovanou veselkou stojí hlavně velká láska, kterou se po dvou letech vztahu rozhodli stvrdit svatbou. Skutečnost ovšem může být zcela jiná. Začíná se totiž šuškat, že Gabriela Soukalová je možná těhotná!

S touto spekulací přišla česká média, která se odkazují na blízké zdroje z jejího okolí. „Je to poměrně čerstvé, nechtějí o tom proto veřejně zatím mluvit. Každopádně na svatbě nebyli dva, ale tři,“ řekla jedna z jejích blízkých kamarádek serveru Super.cz. Sama Gábina se přitom na veřejnosti svou touhou mít v budoucnosti s Petrem děťátko nikterak netají. Co když ovšem radostná událost přišla o něco dřív a byla jedním z důvodů tajné svatby? A co by to znamenalo pro její velmi úspěšnou kariéru?

Soukalová by si kvůli mateřským povinnostem musela dát od závodění na nějaký čas pauzu. Některá bulvární média už ovšem neváhají spekulovat nad tím, že kvůli vytoužené rodině pověsí kariéru definitivně na hřebík! Ano, může jít o klasické drby, kterým nahrála jejich rychlá svatba, a sportovní pár je po svém návratu z líbánek může rychle popřít. Vzhledem k pozornosti, jakou se pár nyní těší v médiích, si ale nemůžeme být ničím jistí. Co když před námi sportovkyně opravdu skrývá šťastné tajemství?

Sdílejte článek

Přečtěte si také