Šok! Poslední série Hry o trůny se jen tak nedočkáme! Neuvěříte, za jak dlouho ji uvidíme

Kdy se završení oblíbené fantasy ságy vůbec dočkáme?

Fantasy hit Hra o trůny patří bezpochyby mezi nejpopulárnější seriály současnosti, jehož následující sedmou řadu startující v létě s napětím očekává snad celý svět. Ještě více se však diváci těší na následující osmou sérii, která bude zároveň i tou poslední a epický příběh Jona, Daenerys či Tyriona se v ní konečně završí.

Všichni pak měli za to, že se poslední sezony, jež bude mít pouhých šest epizod, dočkáme už v létě 2018. Jenže to už teď neplatí a vše nasvědčuje tomu, že si na poslední řadu počkáme mnohem déle!

To aspoň naznačil programový ředitel HBO Casey Bloys, podle něhož zaberou práce na epickém završení fantasy ságy daleko více času, než původně předpokládali. Práce na osmé sezoně by pak podle mnohých náznaků mohly zabrat až rok a půl. Hlavoun HBO proto dokonce nevylučuje premiéru až během roku 2019! A to je opravdu sakra dlouhá doba.

Proč však na čím dál méně epizod čekáme čím dál déle? Na “vině“ je samozřejmě samotná výpravnost a fakt, že se na nás podle Bloyse chystá opravdu epický zážitek, který by se neztratil ani v kinech. Jedná se však zatím jenom o dohady a přesnější rozmezí se bude tušit poté, co bude dopsán scénář. Už teď je ale víceméně jasné, že termín příštího léta je takřka nereálný a poslední sezony se dočkáme nejdříve na přelomu let 2018/2019, ale spíše ještě o něco déle. Tak snad bude čekání stát opravdu za to.

Sdílejte článek
Štítky fantasy zpoždění Hra o trůny poslední řada

Přečtěte si také