Showbyznys

16. března 2016 16:02

redakce Prima Lajk

Šok! Proč provokatérka Lindsay Lohan žaluje tvůrce GTA?

Tvůrci kontroverzní herní série už museli řešit spoustu soudních žalob. Netušili ovšem, že nejvíc zabrat jim dá slavná celebrita.

Slavná továrna na skandály, a občas také ještě herečka, Lindsay Lohan podala na herní společnost Rockstar žalobu už před více než dvěma lety. Herečce se tenkrát nelíbilo, že se ve hře GTA V vyskytuje postava Lacey Jonas, která podle Lohan vychází právě z jejího života a způsobu vystupování. Na něco podobného jim pak herečka nedala svůj souhlas. A i když se zdálo, že se tvůrcům podaří kauzu zamést pod koberec, Lindsay stále kouše a svého práva se nehodlá vzdát.

Podobné články

Soudní spor tak i po dvou letech pořád trvá a naopak to vypadá, že hereččina šance na vítězství malinko vzrostla. Hoši z Rockstar totiž aktuálně neuspěli se svým návrhem, aby byla kauza smetena ze stolu, a spor bude i nadále pokračovat. Tvůrci sice stále tvrdí, že postava ze života bulvární hvězdičky nevychází a není jí ani podobná, podle délky trvání soudu ale celá záležitost nebude tak jednoduchá, jak si všichni mysleli. Bude to snad nakonec hvězdná provokatérka, kdo se bude radovat a přijde si na obrovský balík? Uvidíme, zda bude mít neúspěšná herečka po delší době zase důvod k radosti.

Sdílejte článek
Štítky žaloba herec Grand Theft Auto V Lindsay Lohanová Rockstar

Přečtěte si také